Lot Q

ARTYSTA: Małgorzata Piątek-Grabczyńska
Nr katalogowy: MG0014
Wypełnij formularz i zapytaj o cenę

Rozmiar: 40x50 cm (z oprawą 57x67 cm)
Technika: olej na płótnie
Oprawa: tak
Rok: 2018

Koszt dostawy na terenie Polski:

  1. 35 zł przesyłka kurierska,
  2. gratis dla zamówień powyżej 2500 zł,
  3. gratis na terenie Warszawy.

Koszt dostawy do innych krajów, poza Polską, jest ustalany indywidualnie.

Udostępnij

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów