Media o nas

Uroczyste otwarcie galerii Polish Art&Design miało miejsce w 2016r. w Krakowie, wernisażem o tytule "W krainie marzeń i pragnień". Na wystawie zaprezentowaliśmy obrazy Dariusza Twardocha, Małgorzaty Piątek-Grabczyńskiej oraz Marioli i Grzegorza Ptak.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wystawy inaugurującej otwarcie galerii.

W kwietniu 2017r. galeria Polish Art&Design była partnerem wystawy malarstwa pastelowego Dariusza Twardocha organizowanej przez managerkę artysty w Centrum Sztuki Fort w Warszawie. Relację z wernisażu wyemitował "Kurier Warszawski" na TVP3 Warszawa. Zapraszamy do obejrzenia!

Podczas wystawy malarstwa Dariusza Twardocha pt. "Takie zwykłe choć… niezwykłe sceny z życia Ludzieńków" zaprezentowano sceny z życia Ludzieńków - cykl przepięknych obrazów pastelowych stworzonych ręką Mistrza. Unikatowa technika doprowadzona do perfekcji pozwoliła Artyście wyeksponować w sposób wręcz niespotykany emocje i piękno kruchych postaci. To, co dodatkowo wyróżnia malarstwo Twardocha to fakt, że każda z prac opatrzona jest autorską sentencją umieszczoną na passe-partout. Stanowi to jakby drugi poziom wyrazu jaki oferuje nam artysta i może, choć nie musi, podsuwać interpretację dzieła.

Wystawa odbyła się w XIX-wiecznych zabytkowych murach Fortu, byłego trzonu Twierdzy Warszawa, gdzie obecnie mieści się Centrum Sztuki Fort.